


August ! Ultima luna de minca si urmeaza SEPTEMBRIE ! Pentru unii este doar o luna in care vor incepe scoala, o luna a toamnei in care se culeg roadele pamantului. Pentru mine...luna in care voi avea vacanta din acest an. Poate va intrebati de ce am pus imagini cu trenuri ? In anii de scoala, inaintea vacantei exista o vorba " Vine VACANTA cu trenu din franta !" Acum in vacanta voi face un mic turneu cu...trenu.
