Un semn de recunostinta fata de un foarte bun prieten, care nu mai este langa mine. A plecat intr-o lume mai buna, unde semeni de ai lui sunt tratati ca adevarate fiinte si adevarati prieteni
luni, 9 noiembrie 2009
DeTOATE si Nimic
Suntem in campanie. Avem de toate si nimc ! Restul se intelege.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu